ANGIELSKI NA CO DZIEŃ

 

Kurs, podczas którego nauczą się Państwo używać języka angielskiego w sytuacjach codziennych. Jest to praktyczny kurs, w którym koncentrujemy się na konwersacjach, nie zapominając jednak o elementach pisania krótkich form (np. e-maili, notatek, itp.).

 

 

ANGIELSKI W PODRÓŻY

 

 

Podczas tego kursu kładziemy nacisk na umiejętność porozumiewania się podczas podróży zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych.

 

 

 

ANGIELSKI DLA DZIECI

 

 

pasja i zaangażowanie naszych lektorów pozwolą Państwa dzieciom w łatwy i przyjemny sposób przyswoić sobie podstawy języka angielskiego. Zabawy, piosenki, filmy - wszystko po angielsku! Oferujemy zajęcia indywidualne (możliwy dojazd do domu ucznia) i w grupach do 3 osób.

 

 

ANGIELSKI DO CERTYFIKATÓW

 

Kursy przygotowane z myślą o osobach

chcących przystąpić do różnego rodzaju międzynarodowych certyfikatów z j. angielskiego, szczególnie oferowanych przez nas egzaminów TELC.

 

ANGIELSKI DO EGZAMINÓW

 

Kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych (indywidualne oraz grupowe), egzaminów z lektoratu na studiach, egzaminów z j. angielskiego

na studiach doktoranckich, itp.

 

JOB INTERVIEW CLASSES (NOWOŚĆ!)

 

Seria zajęć przygotowujących do rozmowy o pracę. Na zajęciach omawiane są pytania, które najczęściej można usłyszeć podczas rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

 

 

 

 

 

   

Kursy
21 lipca 2018

edukacja 

SZKOŁA NA FB

SZKOŁA NA INSTAGRAMIE

SZKOŁA NA FB