ANGIELSKI NA CO DZIEŃ

 

Kurs, podczas którego nauczą się Państwo używać języka angielskiego w sytuacjach codziennych. Jest to praktyczny kurs, w którym koncentrujemy się na konwersacjach, nie zapominając jednak o elementach pisania krótkich form (np. e-maili, notatek, itp.).

 

 

ANGIELSKI W PODRÓŻY

 

 

Podczas tego kursu kładziemy nacisk na umiejętność porozumiewania się podczas podróży zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych.

 

 

 

ANGIELSKI DLA DZIECI

 

 

pasja i zaangażowanie naszych lektorów pozwolą Państwa dzieciom w łatwy i przyjemny sposób przyswoić sobie podstawy języka angielskiego. Zabawy, piosenki, filmy - wszystko po angielsku! Oferujemy zajęcia indywidualne (możliwy dojazd do domu ucznia) i w grupach do 3 osób.

 

 

ANGIELSKI DO CERTYFIKATÓW

 

Kursy przygotowane z myślą o osobach

chcących przystąpić do różnego rodzaju międzynarodowych certyfikatów z j. angielskiego, np. PET, KET, FCE, CAE, CPE, TELC, TOEFL, IELTS.

 

ANGIELSKI DO EGZAMINÓW

 

Kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych (indywidualne oraz grupowe), egzaminów z lektoratu na studiach, egzaminów z j. angielskiego

na studiach doktoranckich, itp.


THE BASICS OF FORMAL WRITING (NOWOŚĆ!)

 

Podstawy pisania w j. angielskim, zasady i reguły róznych formalnych form pisemnych. Indywidualne podejście do każdego stylu pisania.

 

DICTATORSHIP AND DEMOCRACY IN 20TH CENTURY EUROPE (AN INTRODUCTION TO HISTORY IN ENGLISH) (NOWOŚĆ!)

 

Zajęcia konwersacyjne na temat różnych wydarzeń historycznych, które miały miejsce w XX w. Zajęcia stanowią wstęp do historii powszechnej w j. angielskim.

 

JOB INTERVIEW CLASSES (NOWOŚĆ!)

 

Seria zajęć przygotowujących do rozmowy o pracę. Na zajęciach omawiane są pytania, które najczęściej można usłyszeć podczas rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

 

 

   

Kursy
21 lipca 2018

edukacja 

SZKOŁA NA FB

SZKOŁA NA INSTAGRAMIE

SZKOŁA NA FB