edukacja 

SZKOŁA NA FB

SZKOŁA NA INSTAGRAMIE

SZKOŁA NA FB

Dr Jarosław Mihułka

 

Właściciel szkoły, nauczyciel akademicki (Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego oraz Katedra Filologii Angielskiej Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach). Recenzent kilkudziesięciu prac licencjackich. Autor artykułów z dziedziny literatury angielskiej i amerykańskiej. Kursy j. angielskiego z dorosłymi prowadzi od 2003 r. Prowadzi kursy j. angielskiego w biznesie. Doświadczony tłumacz (teksty specjalistyczne z dziedziny kamieniarstwa, ochrony środowiska, finansów, budownictwa, prawa). Strona internetowa: jmihulka.wix.com/mywebsite

mgr Alicja Kocot

 

Absolwentka Języka Biznesu w Instytucie Slawistyki Uniwersytetu Opolskiego. Pracowała jako nauczycielka j. angielskiego w szkole podstawowej i średniej a także jako rezydent turystyczny. Posiada doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży, jak również dzieci na różnych poziomach znajomości języka.

 

 

 

 

Patryk Jaworski

 

Absolwent Wydziału Filologicznego (Instytut Filologii Angielskiej) Uniwersytetu Opolskiego. Ukończył kursy English for Accountants oraz Accounting & Bookkeeping. Przez wiele lat mieszkał w Irlandii. Ukończył Drimnagh Castle Primary School i ColaistePhadraig CBS w Dublinie. W naszej Szkole uczy dorosłych i młodzież szkolną. Osoba otwarta, kontaktowa i lubiąca wyzwania.

 

 

Karmel

 

Mimo młodego wieku pełnoprawny pracownik szkoły. Umila (i tak bardzo miłą) atmosferę podczas zajęć. Czasem widoczny podczas dyżuru na korytarzu. Przyjazny, szybko znajduje kontakt z uczniami w każdym wieku. 

 

Natalia Michel (Uniwersytet Opolski)

 

Pełna pasji i zaangażowania lektorka, która lubi dzielić się wiedzą. Charakteryzuje ją szczególna łatwość w motywowaniu innych do nauki. W naszej Szkole prowadzi zajęcia z dorosłymi i młodzieżą, szczególnie te przygotowujące do egzaminów.