edukacja 

SZKOŁA NA FB

SZKOŁA NA INSTAGRAMIE

SZKOŁA NA FB

Dr Jarosław Mihułka

 

Właściciel szkoły, były nauczyciel akademicki (Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego oraz Katedra Filologii Angielskiej Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach). Recenzent kilkudziesięciu prac licencjackich. Autor artykułów z dziedziny literatury angielskiej i amerykańskiej. Kursy j. angielskiego z dorosłymi prowadzi od 2003 r. Prowadzi kursy j. angielskiego w biznesie i kursy English for ESP (j. angielski specjalistyczny). Doświadczony tłumacz (teksty specjalistyczne z dziedziny kamieniarstwa, ochrony środowiska, finansów, budownictwa, prawa). Strona internetowa: jmihulka.wix.com/mywebsite

mgr Alicja Kocot

 

Absolwentka Języka Biznesu w Instytucie Slawistyki Uniwersytetu Opolskiego. Pracowała jako nauczycielka j. angielskiego w szkole podstawowej i średniej a także jako rezydent turystyczny. Posiada doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży, jak również dzieci na różnych poziomach znajomości języka.

 

 

 

 

Karmel

 

Mimo młodego wieku pełnoprawny pracownik szkoły. Umila (i tak bardzo miłą) atmosferę podczas zajęć. Czasem widoczny podczas dyżuru na korytarzu. Przyjazny, szybko znajduje kontakt z uczniami w każdym wieku. 

 

Natalia Michel

 

Pełna pasji i zaangażowania lektorka, która lubi dzielić się wiedzą. Charakteryzuje ją szczególna łatwość w motywowaniu innych do nauki. W naszej Szkole prowadzi zajęcia z dorosłymi i młodzieżą, szczególnie te przygotowujące do egzaminów.

Oleksandra Bohoslovskykh

 

Energiczna i doświadczona lektorka. Prowadzi zajęcia konwersacyjne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zarówno w formie stacjonarnej (w szkole) jak i on-line.