ANGIELSKI NA CO

 

DZIEŃ

 

 

Kurs, podczas którego nauczą się Państwo używać języka angielskiego w sytuacjach codziennych. Jest to praktyczny kurs, w którym koncentrujemy się na konwersacjach, nie zapominając jednak o elementach pisania krótkich form (np. e-maili, notatek, itp.).

 

 

ANGIELSKI W PODRÓŻY

 

 

Podczas tego kursu kładziemy nacisk na umiejętność porozumiewania się podczas podróży zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych.

 

 

 

ANGIELSKI DLA DZIECI

 

 

pasja i zaangażowanie naszych lektorów pozwolą Państwa dzieciom w łatwy i przyjemny sposób przyswoić sobie podstawy języka angielskiego. Zabawy, piosenki, filmy - wszystko po angielsku! Oferujemy zajęcia indywidualne (możliwy dojazd do domu ucznia) i w grupach do 3 osób.

 

 

ANGIELSKI DO

 

CERTYFIKATÓW

 

 

Kursy przygotowane z myślą o osobach

chcących przystąpić do różnego rodzaju międzynarodowych certyfikatów z j. angielskiego, np. PET, KET, FCE, CAE, CPE, TELC, TOEFL, IELTS.

 

ANGIELSKI DO EGZAMINÓW

 

kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych (indywidualne oraz grupowe), egzaminów z lektoratu na studiach, egzaminów z j. angielskiego na studiach doktoranckich, itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THE BASICS OF FORMAL WRITING (NOWOŚĆ!)

 

Kurs skupia się na podstawach pisania w j. angielskim. Omawiane są zasady i reguły stosowane przy pisaniu różnych formalnych tekstów.

 

 

DICTATORSHIP AND DEMOCRACY IN 20TH CENTURY EUROPE (AN INTRODUCTION TO HISTORY IN ENGLISH) (NOWOŚĆ!)

 

Zajęcia konwersacyjne, podczas których omawiane są różne wydarzenia historyczne XX wieku. Zajęcia stanowią wstęp do historii powszechnej w języku angielskim.

 

HISTORY OF AMERICAN LITERATURE

 

Zajęcia konwersacyjne, podczas których czytane i omawiane są fragmenty wybranych utworów literatury amerykańskiej.

 

JOB INTERVIEW ENGLISH CLASSES (NOWOŚĆ!)

 

Seria zajęć przygotowujących do rozmowy kwalifikacyjnej w j. angielskim.

 

 

 

 

 

   

Polacy wygrywają Euro 

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

28 czerwca 2016

edukacja 

SZKOŁA NA FB

SZKOŁA NA INSTAGRAMIE

SZKOŁA NA FB

             MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

 

           SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!